Firma

Zbieranie deszczówki jako sposób na podtopienia ogrodu

Zobacz, jak zbiorniki na deszczówkę przeciwdziałają podtopieniom. Może staną się dla Ciebie ciekawą alternatywą, która ochroni Cię w przyszłości.

Co powinieneś wiedzieć o sprzedaży firmy?

Decyzja o sprzedaży firmy jest jednym z ważniejszych kroków w życiu. Tworząc ten artykuł chcieliśmy pomóc Ci w podjęciu tej jakże trudnej decyzji i przygotowaliśmy kilka punktów, o których powinieneś pamiętać.

Rynek lodów w Polsce

Zbliża się lato – okres szczytu sezonu dla sprzedaży lodów. Producenci ostro przygotowują się do niego już od wielu miesięcy, jednak wyniki jakie osiągną są ściśle uzależnione od warunków pogodowych, na które niestety nie mają wpływu.Obecnie (w okresie kwiecień’05-marzec’06), w porównaniu z rokiem ubiegłym, sprzedaż lodów odnotowuje niewielki wzrost sprzedaży (+4,2% ilościowo) sterowany przez segment lodów familijnych, powodując wzrost jego udziałów o niemal 4pp – do poziomu 42,1%.

Pieniadze w płomieniach

Producenci zniczy na Wszystkich Świętych przygotowują się przez cały rok. Sprzedaż zaczyna się już we wrześniu, ale o prawdziwym boomie mówić można w październiku. Wtedy znicze są wszędzie: w marketach, mniejszych sklepach, na straganach. Jakie znicze najchętniej kupują klienci i gdzie znaleźć dla nich miejsce w sklepie?

Niesamowita kreska

W przeciwieństwie do wzornictwa, design ostatnio zawojował świat. Stał się bardzo popularnym słowem, odnoszę wrażenie, że często nadużywanym. Jest to w prawdzie bardzo szeroko rozumiane pojęcie, wiele się w nim zawiera- może jak dla mnie za dużo, bo lubię prostotę i minimalizm.

Tłumacz przysięgły języka szwedzkiego Warszawa

Potrzebujesz profesjonalnego tłumacza języka szwedzkiego? I to kogoś, kto potrafi robić to na najwyższym poziomie? Właśnie go znalazłeś! Wykonuję tłumaczenia ustne i pisemne od wielu lat i znam swoją dziedzinę bardzo gruntownie. Masz ochotę dowiedzieć się więcej? Zobacz, jak dużo jestem w stanie dla Ciebie zrobić.

Legalne dopalacze

Rynek napojów energetyzujących i izotonicznych w Polsce wart jest ponad 220 milionów złotych rocznie.

Jaki hotel wybrać?

Hotel kategorii trzygwiazdkowej dla przeciętnej osoby jest na bardzo wysokim poziomie. Osoba, która rzadko korzysta z usług hotelarskich, doświadcza noclegu na naprawdę wysokim poziomie. Warunki są bardzo komfortowe, gdyż pokoje są duże, przestrzenne, z wyraźną zaplanowaną aranżacją.

Kalejdoskop drinków cz. 1

Kolejny odcinek wędrówki „wzdłuż półki z alkoholami” postanowiliśmy odbyć w towarzystwie specjalisty od mocnych połączeń i zaskakujących zestawień – Wojtka Urbańskiego, barmana, który swoimi niebanalnymi miksami niejedną już komisję konkursową wprawił w osłupienie i zachwyt, czego dowodem są jego liczne trofea i tytuły zdobyte w świecie. Proponujemy zatem kilka mistrzowskich kompozycji, zaaranżowanych z udziałem dostępnych na polskich półkach alkoholi i dodatków.

Latynoska dusza, amerykańska technologia

Piękno leży w prostocie. Dowód? Daiquiri. To jeden z najprostszych, a jednocześnie najznamienitszych koktajli na świecie. Połączenie latynoskiej duszy i amerykańskiej technologii.