Suknie balowe

Długie kreacje na bal

Przynajmniej raz w życiu, każda kobieta chciałaby poczuć się, jak księżniczka i udać się na prawdziwy, elegancki bal. A tam powinien na nią już czekać, pięknie wystrojony we frak lub smoking, książę z bajki.

Krótka sukienka balowa

Czasem, kiedy bierzemy udział w największej ilości balów i innych podobnych imprez, jest zazwyczaj okres karnawału, a także okres wakacyjny, gdy mamy okazję uczestniczyć w największej liczbie ślubów i przyjęć weselnych. Już dawno minęły czasy, kiedy to moda dyktowała, co i na jaką okazję należy założyć.

Okazjonalne kreacje dla puszystych

Do niedawna uważało się, że modowe eksperymenty i wariacje są tylko dla pań z nienaganną, zgrabną sylwetką. Także chodząc po sklepach i butikach, trudno było znaleźć odpowiednie kreacje dla kobiet potrzebujących rozmiaru XXL.

Oryginalna spódnica na sylwestra

Pragnąc przełamać wieczorowy stereotyp obowiązkowej sukni, warto zastanowić się nad wyborem eleganckiej, i równie co sukienka kobiecej… spódnicy. Alternatywa ta jest o tyle dobra, że w spódnicy niektóre Panie czują się bezsprzecznie bardziej komfortowo.

Wizytowe sukienki sylwestrowe dla puszystych

Puszyste Panie wcale nie muszą rezygnować z niezapomnianej, żywiołowej imprezy Sylwestrowej ze względu na swoją figurę, istnieje bowiem mnóstwo wyszczuplających modeli wieczorowych sukienek. Producenci i projektanci markowej, uznanej, elganckiej odzieży zadbali przecież i o te kobiety, które zmagają się ze swoją sylwetką.

Super sukienki midi na Nowy Rok

Równie popularnymi co inne typy wieczorowych sukienek, są także te, które sięgają tylko do kolan. Bardzo subtelnie podkreślają kobiecą figurę oraz optycznie dodają kilku centymetrów do wzrostu. Wybierane są najczęściej przez te Panie, którym najlepiej pasują, czyli kobietom dojrzałym, w okolicach 30-tki, 40-tki czy nawet 50-tki.

Wieczorowa krótka sukienka na sylwestra

Jednymi z popularniejszych krojów wieczorowych sukienek są kreacje krótkie, sięgające kolana lub nawet nieco powyżej. Świetnie sprawdzają się one w przypadku pań o bardzo zgrabnych nogach, które bez wątpienia warto wyeksponować podczas szalonej, sylwestrowej zabawy.

Eleganckie sukienki na sylwestra

Wielkimi krokami zbliża się szalona Noc Sylwestrowa. Koniecznie więc trzeba zastanowić się nad wyborem wieczorowej kreacji. Zależnie od własnych predyspozycji i upodobań wybrać możemy spośród klasycznych sukni balowych i sukienek.

Eleganckie suknie balowe

,,Niech żyje bal…” – tak śpiewała słynna polska piosenkarka Maryla Rodowicz. Porównała ona bal do naszego życia i zapewne miała rację, ponieważ tak w życiu, jak i na takiej imprezie, każdy chce być najlepszy, najpiękniejszy i najdoskonalszy.

Wyjściowe sukienki dla dzieci

Przed wielkim rodzinnym wyjściem na wielkie przyjęcie, każda mama dba nie tylko o swój elegancki i nienaganny wygląd, ale również troszczy się o swą maleńką córeczkę lub synka, aby wpoić im dobre nawyki dbania o siebie, a jednocześnie pokazać wszystkim, jakie ma piękne dzieci. Cóż to za rozczulający widok, kiedy widzimy maleńkiego chłopczyka dumnie paradującego po sali balowej w eleganckim garniturze lub wytwornym fraku.

Młodzieżowe suknie studniówkowe i półmetkowe

Od najmłodszych lat, już kilkuletnie dziewczynki marzą o swym pierwszym, wielkim balu. A gdy nie mam w pobliżu nikogo, po cichu myszkują po garderobach swych mam i starszych sióstr. Poszukują tej najpiękniejszej, wyśnionej kreacji, przymierzają za duże buty na obcasach i sięgają po wszystkie dostępne w maminej toaletce cienie do powiek, pudry i tusze do rzęs.

Wizytowe kreacje karnawałowe

Jedną z niewielu okazji w ciągu roku, kiedy panie przywdziewają długie, wytworne sukienki, a panowie ubierają się w eleganckie fraki i smokingi, jest czas sylwestra, a potem karnawału. Udajemy się wtedy na uroczyste przyjęcia i bale.

Wieczorowe suknie dla dojrzałych pań

Która kobieta nie marzy, żeby chociaż raz poczuć się elegancką i wytworną damą. Założyć drogą i wytworną suknię kupioną w ekskluzywnym butiku, z starannie dobraną biżuteria, idealnie pasującymi butami i świetnie zgraną z tym wszystkim torebeczką. Już od najmłodszych lat, każda panienka uwielbia stroić się w eleganckie sukienki swojej mamy, zakładać za duże szpilki i niezdarnie malować się wszystkimi dostępnymi malowidłami znajdującymi się w jej toaletce.

Tanie sukienki na wesele

Każda kobieta lubi wyglądać elegancko, wytwornie i pięknie. Jednak na co dzień ważne jest również, aby strój był wygodny i praktyczny. Dlatego z taką niecierpliwością wyczekujemy okazji, kiedy będzie można założyć wytworną suknię, efektownie uczesać włosy i szałowo się umalować.

Męskie smokingi i fraki

Podobno nie szata zdobi człowieka, ale kiedy patrzymy na inną osobę, najpierw oceniamy jej wygląd i sposób w jaki się ubrała, a dopiero potem próbujemy ją lepiej poznać i zrozumieć. Dlatego tak ważne jest zrobienie jak najlepszego pierwszego wrażenia i zaprezentowanie się z jak najlepszej strony.