Suknie ślubne

Jak sprzedać suknię ślubną?

Zakup lub ekonomiczniejsze wypożyczenie w komisie pięknej i niepowtarzalnej sukni ślubnej, wydaje się małym problemem w porównaniu do szybkiego sprzedania ślubnej sukienki. Ze sprzedaniem ślubnej sukni możemy mieć nie lada problem, szczególnie, jeśli kreacja była szyta na miarę, specjalnie z myślą o naszej figurze.

Wzory kreacje ślubnych dla szczupłych

Szczupłe Panie mogą z okazji ślubu powinny wybierać odpowiednie suknie i kreacje, które nieco poszerzą ich biodra i zaznaczą talię. Nierzadko bardzo szczupłe kobiety mają bowiem problem z uzyskaniem pięknej, kobiecej sylwetki.

Okazjonalne sukienki bez ramion

Równie często jak inne modele, tak i sukienki bez pleców czy też te, odsłaniające nagie ramiona, należą do najczęściej wybieranych przez modne kobiety. Przeznaczone na ważne wieczorowe wyjścia czy eleganckie imprezy, takie jak na przykład zabawa sylwestrowa, z pewnością świetnie się sprawdzą.

Oryginalne suknie ślubne z koronki

Obecnie coraz więcej kobiet decyduje się na okazję własnego ślubu wybrać suknię koronkową, o unikalnym ażurowym deseniu. Podpowiadamy, jakie fasony takich sukni ślubnych są obecnie w modzie. Szczególną popularnością cieszą się przede wszystkim długie suknie ślubne wykonane z delikatnej koronki.

Używana suknia ślubna – przesądy

Z używanymi, wypożyczanymi z komisów sukniami ślubnymi łączą się nierzadko najróżniejsze przesądy. Postaramy się je wszystkie obalić, pokazując jednocześnie zalety i korzyści, płynące z wypożyczania sukien ślubnych. Bez wątpienia jednym z bardziej znanych przesądów, dotyczących stroju ślubnego panny Młodej, jest bezwarunkowy zakaz oglądania jej w sukni ślubnej przez Pana Młodego przed rozpoczęciem ceremonii.