Super sukienki midi na Nowy Rok

Super sukienki midi na Nowy Rok

Równie popularnymi co inne typy wieczorowych sukienek, są także te, które sięgają tylko do kolan. Bardzo subtelnie podkreślają kobiecą figurę oraz optycznie dodają kilku centymetrów do wzrostu. Wybierane są najczęściej przez te Panie, którym najlepiej pasują, czyli kobietom dojrzałym, w okolicach 30-tki, 40-tki czy nawet 50-tki.

Podczas sylwestrowej zabawy nie istnieją przecież żadne ograniczenia wiekowe, wykluczające seniorki z uczestnictwa w żywiołowej, spotanicznej, ale bardzo kulturalnej i eleganckiej imprezie, podczas witania Nowego Roku. Nie ma zatem znaczenia, czy sukienkę midi zakłada atrakcyjna mama lub babcia, czy szalona nastolatka, spędzająca pierwszy sylwestrowy bal na kameralnej prywatce z rówieśnikami.
Długie do kolan wieczorowe sukienki są o tyle opcją wytworną i szykowaną, że nie odsłaniają zbyt wiele, jednocześnie nie zakrywając zbyt dużej części zgrabnych nóg. Smukłe łydki idealnie przcież prezentują się w tego typu kreacjach. Co więcej, ten fason sylwestrowych sukienek świetnie sprawdza się również w przypadku kobiet niezbyt wysokich, bowiem dzięki optycznemu wyszczupleniu poprzez odsłonięcie kolan, Panie zyskują optycznie kilka centymetrów. Z tego też względu, aby jeszcze bardziej wysmuklić sylwetkę, śmiało można do sukienki midi założyć wysokie obcasy czy nawet szpilki. Warto jednakże pamiętać, aby były one wielce wygodne. Przyjdzie w nich przecież spędzić kilka lub czasem nawet kilkanaście godzin intensywnej zabawy i tańca. Nie można sobie zatem pozwolić na najmniejszy dyskomfrt czy nieprzyjemne otarcia lub odciski.
Sukienki midi to wszekiej maści wariacje na temat koloru, materiału, czy samego fasonu. Znajdziemy więc wśród nich nie tylko te, z dekoltem „w serek” czy „w łódkę”, ale również modele odsłaniające plecy, czy też te bez ramion. Zależnie od indywidualnych upodobań, wybrać zatem możemy odpowiadający nam krój. Dobrze byłoby dopasowywać fason względem typu figury, na przykład, aby skutecznie wyszczuplić sylwetkę lub podkreślić wcięcie w talii czy ładny, nie za duży biust.
Odnośnie koloru również możemy śmiało eksperymentować, wybierając i przebierając w fasonach od tradycyjnej „małej czarnej” do zwariowanych form i kształtów, stanowiących niebanalny ubiór na Sylwestrową imprezę tak w gronie najbliższych przyjaciół, jak i w wytwornej restauracji, nowoczesnym klubie czy eleganckim hotelu.


Powiązane artykuły