Tłumacz przysięgły języka szwedzkiego Warszawa

Tłumacz przysięgły języka szwedzkiego Warszawa

Potrzebujesz profesjonalnego tłumacza języka szwedzkiego? I to kogoś, kto potrafi robić to na najwyższym poziomie? Właśnie go znalazłeś! Wykonuję tłumaczenia ustne i pisemne od wielu lat i znam swoją dziedzinę bardzo gruntownie. Masz ochotę dowiedzieć się więcej? Zobacz, jak dużo jestem w stanie dla Ciebie zrobić.

Od 30 lat działam jako tłumacz. Jestem absolwentką filologii szwedzkiej na Uniwersytecie Jagiellońskim w Krakowie. Zawodowo przekładam druki prawne oraz finansowe, umowy i sprawozdania. Praktycznie do tej pory przełożyłam jedenaście pozycji znanych autorów, jak: Inga-Britta Sundqvist, Håkan Nesser czy Peter Stjernström.
Profesjonalizm i zróżnicowane zlecenia spowodowały, że stałam się tłumaczem Ewy Kopacz i prezydenta A. Dudy w czasie oficjalnej wizyty w Szwecji. Wykonywana praca jest moją wspaniałym wyzwaniem.
Moim celem jest najwyższy poziom usług oraz terminowość. Pomagam firmom i wielkim organizacjom, a także osobom prywatnym. Osobiście kieruję swoją firmą oraz  wyceniam poszczególne zlecenia. Podejmuję się wyłącznie tych zadań, które wiem, że zrealizuję dobrze. Dobrze znam się na takich dziedzinach, jak: ekologia, finanse i produkcja. Wykonuję tłumaczenia konsekutywne i towarzyszące, a także translacje skandynawskich dowodów rejestracyjnych.
Zapewniam zleceniodawcom sprawiedliwe warunki. Zanim rozpocznę wykonywać zadanie, wyznaczam dokładny czas wykonania zamówienia, a później go dotrzymuję. Możesz mieć pewność, że u mnie przetłumaczony tekst otrzymasz odpowiednio szybko. Ponadto, zapewniam atrakcyjną cenę w stosunku do jakości.
https://bts-biuro.pl/
Ze względu na to, iż nieustannie się rozwijam oraz mam bliskie stosunki ze Skandynawami, bez problemu dopasowuję język do konkretnego zlecenia.
W zależności od rodzaju zlecenia wyceniam całość na bazie ilości znaków bądź też specjalnych modułów, przy czym każdy obejmuje cztery godziny. Jeśli zamierzasz otrzymać dokładną ofertę, zadzwoń. Zapraszam do kontaktu.

 


Powiązane artykuły