Tłumacz przysięgły języka szwedzkiego Warszawa

Tłumacz przysięgły języka szwedzkiego Warszawa

Potrzebujesz profesjonalnego tłumacza języka szwedzkiego? I to kogoś, kto potrafi robić to na najwyższym poziomie? Właśnie go znalazłeś! Wykonuję tłumaczenia ustne i pisemne od wielu lat i znam swoją dziedzinę bardzo gruntownie. Masz ochotę dowiedzieć się więcej? Zobacz, jak dużo jestem w stanie dla Ciebie zrobić.

Od 30 lat działam jako tłumacz. Jestem absolwentką filologii szwedzkiej na Uniwersytecie Jagiellońskim w Krakowie. Zawodowo przekładam druki prawne oraz finansowe, umowy i sprawozdania. Praktycznie do tej pory przełożyłam jedenaście pozycji znanych autorów, jak: Inga-Britta Sundqvist, Håkan Nesser czy Peter Stjernström.
Profesjonalizm i zróżnicowane zlecenia spowodowały, że stałam się tłumaczem Ewy Kopacz i prezydenta A. Dudy w czasie oficjalnej wizyty w Szwecji. Wykonywana praca jest moją wspaniałym wyzwaniem.
Moim celem jest najwyższy poziom usług oraz terminowość. Pomagam firmom i wielkim organizacjom, a także osobom prywatnym. Osobiście kieruję swoją firmą oraz  wyceniam poszczególne zlecenia. Podejmuję się wyłącznie tych zadań, które wiem, że zrealizuję dobrze. Dobrze znam się na takich dziedzinach, jak: ekologia, finanse i produkcja. Wykonuję tłumaczenia konsekutywne i towarzyszące, a także translacje skandynawskich dowodów rejestracyjnych.
Zapewniam zleceniodawcom sprawiedliwe warunki. Zanim rozpocznę wykonywać zadanie, wyznaczam dokładny czas wykonania zamówienia, a później go dotrzymuję. Możesz mieć pewność, że u mnie przetłumaczony tekst otrzymasz odpowiednio szybko. Ponadto, zapewniam atrakcyjną cenę w stosunku do jakości.
https://bts-biuro.pl/
Ze względu na to, iż nieustannie się rozwijam oraz mam bliskie stosunki ze Skandynawami, bez problemu dopasowuję język do konkretnego zlecenia.
W zależności od rodzaju zlecenia wyceniam całość na bazie ilości znaków bądź też specjalnych modułów, przy czym każdy obejmuje cztery godziny. Jeśli zamierzasz otrzymać dokładną ofertę, zadzwoń. Zapraszam do kontaktu.