Wizytowe sukienki sylwestrowe dla puszystych

Wizytowe sukienki sylwestrowe dla puszystych

Puszyste Panie wcale nie muszą rezygnować z niezapomnianej, żywiołowej imprezy Sylwestrowej ze względu na swoją figurę, istnieje bowiem mnóstwo wyszczuplających modeli wieczorowych sukienek. Producenci i projektanci markowej, uznanej, elganckiej odzieży zadbali przecież i o te kobiety, które zmagają się ze swoją sylwetką.

Dlatego też przygotowują rok rocznie mnóstwo ciekawych krojów sukienek wieczorowych, które mają optyczną zdolność wyszczuplania. Dzięki zastosowaniu kilku podstawowych tricków z dziedziny wizażu oraz doborowi odpowiednich kolorów i materiałów, kreacje XXL idealnie tuszują niedoskonałości sylwetki. Tym samym zapewniają swoim właścicielkom niebywały komfort, zarówno fizyczny jak i psychiczny, tak wskazany podczas planowania udanej imprezy sylwestrowej.
Duże rozmiary wieczorowych sukienek najczęściej stosują kilka zabiegów, które pozwalają schować zbyt obfity biut lub zamaskować za dużą pupę. Zależnie więc od typu własnej sylwetki, oraz, oczywiście, osobistych upodobań, puszyste Panie z pewnością wybiorą sylwestrową kreację idealną dla siebie.
Obecnie na rynku dostępnych jest całe mnóstwo najróżniejszych modeli i wzorów sukienek. Do najpopularniejszych niewątpliwie należy tradycyjna „mała czarna„. Jest przecież synonimem nieposzlakowanej elegancji i stylu. Poza tym, dzięki czerni, nawet obfita, puszysta sylwetka, optycznie ulega wysmukleniu i wydłużeniu. W efekcie dodaje to kilku centymetrów do wzrostu oraz skutecznie modeluje talię, biodra i biust.
Zależnie od wzrostu można także zdecydować się na określoną długość sukienki. Panie wysokie powinny unikać krótkich sukienek, które wizualnie jeszcze bardziej „wyciągają” w górę wzrost. O wiele lepiej sprawdzą się zatem w tym przypadku średniej długości sukienki midi lub te całkiem długie, skrywające na przykład niezbyt zgrabne łydki czy zdyt masywne uda.
Seniorki, które o wiele częściej walczą ze zbędnymi kilogramami, często wybierają zamiast wieczorowej sukni klasyczne spódnice, które pozwalają na ukrycie niedoskonałości sylwetki. Dzięki założeniu spódnicy na okazję Sylwestra, Panie te zyskują także pewność, iż żadna inna kobieta nie zdubluje ich stroju. Inną zaletą spódnicy jest także oczywiście swoboda doboru „góry”, czyli właściwej na daną okazję bluzki czy topu. Dopasowując za każdym razem inną koszulę uchronimy się także przed powtórzeniem kreacji, zatem spódnica wydaje się być w tym miejscu bardzo kuszącą alternatywą dla klasycznej sukienki.


Powiązane artykuły